Ei näe seda kirja korrektselt? Vaata veebist.  |  Если хотите прочесть это письмо на русском языке, нажмите здесь


Kampaania “Eesti uhkeim puhkus”!


Lugupeetud koostööpartner,

kutsume Teid osalema Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse turismiarenduskeskuse järjekordses Puhka Eestis kampaanias, mille eesmärk on tutvustada kõigile eestimaalastele Eestis puhkamise võimalusi aktiivse siseturismihooaja välisel perioodil.

Puhka Eestis kampaania interneti- ja telereklaami vahendusel suuname reisihuvilised puhkusvõimalustega tutvumiseks puhkaeestis.ee koduleheküljele, kuhu ootame Teiegi poolt uusi ja huvitavaid kevadhooaega sobivaid puhkusepakettide pakkumisi.

Lisaks on Teil võimalus tõsta oma puhkusepakett tuhandete reisihuviliste tähelepanu keskpunkti, esitledes seda Puhka Eestis kampaaniamängu auhinnana!

Seekord on kampaaniamänguks sotsiaalvõrgustikest tuntud Traveler IQ Challenge'i baasil loodud teadmiste- ja osavusmäng, kus tuleb piiratud aja jooksul Eesti kaardilt üles leida puhkus- ja looduspaigad, vaatamisväärsused ning kultuurisündmuste toimumiskohad.

Kaks nädalat kestvas reklaamikampaanias oleme planeerinud mõlema kampaanianädala lõpus kõigi Puhka Eestis mängu mängijate vahel välja loosida ühe tasuta puhkusepaketi, mis vastab kampaania nõuetele.

Auhinnana väljaloositavat tasuta puhkusepaketti esitletakse väljaloosimisele eelneva nädala jooksul kampaaniamängu lehel eraldiseisval reklaampinnal.


Kuidas kampaanias kaasa lüüa?

Kampaaniaga alustame 17. aprillil, kuid andmete sisestamise esimeseks tähtajaks on juba 27. märts.

Kampaanias osalemine on tasuta ning andmete sisestamine toimub Teie enda poolt. Kui soovite kampaanias oma paketi või pakettidega osaleda, sisestage vajalik info ja pildimaterjal aadressil puhkaeestis.ee/et/admin/.

Kui Teil juba on puhkaeestis.ee keskkonnas kasutajakonto, kuid olete unustanud keskkonnale juurdepääsuks vajalikud paroolid, pöörduge palun paroolide uuendamiseks aadressil abi@puhkaeestis.ee

Kui Te veel ei oma puhkaeestis.ee keskkonnas kasutajakontot, siis on Puhka Eestis kampaania keskkonnaga liitumiseks sobiv aeg. Lisainfo saamiseks palume pöörduda aadressil info@puhkaeestis.ee

Käesolevat Puhka Eestis kampaaniat korraldab EASi turismiarenduskeskuse tellimusel reklaamiagentuur DDB Eesti AS.

"Puhka Eestis" kampaaniat kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Töist ja puhkajaterohket kevadet soovides,

Juhan Anupõld
Arenduskonsultant turismiturunduse alal
Turismiarenduskeskus
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus
Lasnamäe 2, 11412 Tallinn, EESTI
Tel. +372 6 279 772, fax +372 6 279 701

Puhkaeestis.ee