Если хотите прочесть это письмо на русском языке, нажмите здесь
 

Lugupeetud koostööpartner,

kui soovite, et Teie puhkusepakett oleks tuhandetele huvilistele nähtav juba Puhka Eestis kampaania esimesest päevast alates, siis on Teil jäänud oma puhkusepaketi registreerimiseks ainult üks nädal! Kui Te pole veel kampaanias osalemise otsust langetanud, siis leiate ehk tuge ja kannustust faktist, et tänaseks on Puhka Eestis kampaaniaga liitunud juba poolsada Eesti edumeelset turismiettevõtjat üle 60 puhkusepaketiga.

Seekordse Puhka Eestis kampaania eesmärk on lisaks hooajaväliste puhkamisvõimaluste tutvustamisele tekitada inimestes huvi ja harjumus otsida puhkuseinfot ka edaspidi just puhkaeestis.ee keskkonnast.

Viimasel põhjusel on ka tänavuse Puhka Eestis 2012 kampaania auhinnamäng üles ehitatud uudsel viisil. Nimelt peab puhkusehuviline leidma puhkaeestis.ee keskkonnast kampaaniamärgistusega puhkusepakettide hulgast just endale kõige meeldivama puhkuse ning selle poolt ka hääletama.

Kui loosirattast tõmmatakse välja ükskõik millise kampaanias hääletuse teel osalenud inimese nimi, siis võidab ta just enda poolt valitud puhkusepaketi tasuta kasutamisõiguse.

Puhka Eestis 2012 auhinnamängu uudne ülesehitus tähendab kampaanias osalevale turismiettevõtjale automaatselt seda, et juhul kui kampaania võitja on hääletanud tema puhkusepaketi poolt, siis garanteerib puhkusepaketi pakkuja võitjale paketi tasuta kasutamisvõimaluse.

Kokku loositakse kampaania jooksul (veebruaris 2012) välja kaks võitjat - seega ka 2 tasuta võidupaketti.


Kuidas Puhka Eestis 2012 talvekampaanias osaleda?

Kampaanias osalemiseks ootame puhkaeestis.ee lehele Teie uusi ja huvitavaid talve- , kevad- ja suvehooaega sobivaid puhkusepakette (sisaldab majutusteenust) ja eripakkumisi (ei pea sisaldama majutusteenust, aga võib).
Eripakkumised sobivad hästi aktiivse puhkuse jms pakkumiste kirjeldamiseks.

Kampaaniaga alustame 12. veebruaril (ehk nädal enne Touresti messi), kuid selleks, et Teie puhkusepakett saaks kampaaniaga seotud, peaks andmed olema sisestatud hiljemalt 8. veebruaril.

Kampaanias osalemine on tasuta ning andmete sisestamine toimub Teieenda poolt. Kui soovite kampaanias oma paketi või pakettidega osaleda, sises­tage vajalik info ja pildimaterjal aadressil www.puhkaeestis.ee/et/admin/ või uuendage olemasolevat.

Kui Teil juba on puhkaeestis.ee keskkonnas kasutajakonto, kuid olete unustanud keskkonnale juurdepääsuks vajalikud paroolid, pöörduge palun paroolide uuendamiseks aadressile http://www.puhkaeestis.ee/et/forgotPassword

Kui Te veel ei oma puhkaeestis.ee keskkonnas kasutajakontot, siis on Puhka Eestis kampaania keskkonnaga liitumiseks sobiv aeg. Puhkaeestis.eekeskkonnaga liitumise kohta lisainfo saamiseks palume pöörduda aadressil abi@puhkaeestis.ee või oma lähima turismiinfokeskuse poole.

Mis on turimisettevõtja kasu kampaanias osalemisest?

1. Suur hulk potentsiaalseid kliente
Eelmisel aastal tehti puhkaeestis.ee leheküljele ligi 650 000 külastust. Sel aastal ootame tänu uudsele auhinnamängule ning senisest mastaapsemale reklaamikampaaniale eeldatavasti veelgi rohkem külastajaid.


2. Tagasiside puhkusepaketi kohta
Kõik turimisettevõtjad saavad auhinnamängu hääletuse kaudu väärtuslikku tagasisidet oma paketi atraktiivsuse ja konkurentsivõime kohta.


3. “Oma”-klientide kontaktandmed!
Kampaania lõppedes saavad turismiettevõtjad info nende paketi poolt hääletanud tarbijate kohta, kes on andnud oma andmete avaldamiseks nõusoleku. Nii on turismiettevõtjal võimalik saada hilisema järelmüügi tegemiseks kontakti puhkusehuvilistega, kes on ettevõtja ja tema poolt pakutava suhtes juba ette soodsalt meelestatud.


4. Võidupaketi kajastus meedias
Kampaania võitjate poolt valitud võidupaketid saavad võitjate selgumisel meediakajastust Puhka Eestis Facebooki lehel, puhkaeestis.ee kampaanialehel ning meediakampaaniat toetavates PR-artiklites.


5. TOP-listid kampaanialehel
Kampaanialehel näeb puhkusehuviline 10 enim poolthääli saanud puhkusepaketi jooksvat edetabelit.
Kõikide kampaanias osalevate puhkusepakettide hääletustulemuste edetabeli leiab TOP-listi alamlehelt.

Soovitused pakkumise koostamiseks leiad siit.
Käesolevat Puhka Eestis kampaaniat korraldab EASi turismiarenduskeskuse tellimusel reklaamiagentuur DDB Eesti AS.

"Puhka Eestis" kampaaniat kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Töist ja puhkajaterohket kevadet soovides,


Juhan Anupõld 
Sihtturu juht: siseturism
Turismiarenduskeskus
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 
Lasnamäe 2, 11412 Tallinn, EESTI 
Tel. +372 6 279 772, fax +372 6 279 701 
juhan.anupold@eas.ee   I   www.eas.ee   I   www.puhkaeestis.ee

Ma armastan Eestimaad